Bebio kosmetyki: superfoods w pielęgnacji ciała

Trening Skalpel, autorka magazynu BeActive, a teraz inicjatorka marki kosmetycznej. Bebio kosmetyki to nowość na polskim rynku beauty. W ofercie dostępne jest blisko kilkadziesiąt pozycji opartych w 100% na składnikach organicznych. Wszystkie z nich dostarczane są w opakowaniach zdatnych do recyklingu i ponownego wykorzystania. Sprawdź czego możesz spodziewać się po tych kosmetykach, jakie są mniej więcej ceny oraz co piszą o nich klientki w internecie.

Bebio – kosmetyki produkowane z zamiłowania do przyrody

Bebio kosmetyki są napędzane ideą zero-waste. Nie ma w nich ani chemicznych dodatków, stabilizatorów ani typowo podrażniających składników jak PEG, SLS czy parabeny. Mają ukazywać naturalne piękno i redukować to, co przez nas niepożądane. Kosmetolodzy we współpracy z Chodakowską ustalili jaka kompozycja składników spełni swoje zadanie. Innowacyjna linia kosmetyków obejmuje takie produkty jak:

  • żele pod prysznic,
  • mydła do rąk,
  • kremy do rąk,
  • produkty do pielęgnacji słonecznej,
  • balsamy do ciała,
  • szampony i odżywki do włosów,
  • dezodoranty.

Składniki kosmetyków chodakowskiej to przede wszystkim superfoods. Tzw. super-żywność zawiera setki różnych substancji, które po ekstrakcji wykazują silne działanie pielęgnacyjne. Na ich bazie utworzono nowoczesną linię kosmetyków bebio.

Bebio – ceny produktów promowanych przez Ewę Chodakowską

Produkty marki Bebio nie są drogie. Wykorzystanie składników naturalnych wcale nie musi kojarzyć się z dużymi wydatkami. Kosmetyki swoją wydajność zawdzięczają bardzo nieprzeciętnej wielkości opakowań. W opakowaniach znajduje się średnio od 50 do 500 ml produktu. Zakup pojedynczego produktu pozwala wiele zaoszczędzić pozwalając na korzystanie przez około 2 miesiące. Przy niskiej cenie 10 – 20 zł mamy do czynienia z jednymi z najbardziej opłacalnych kosmetyków na rynku.

Bebio kosmetyki – produkty cieszące się dobrą opinią

Bebio kosmetyki Ewy Chodakowskiej są dobrze spopularyzowane, ale nie wszystkie są kupowane w takiej samej skali. Najpopularniejsze są balsamy do ciała, kremy do rąk oraz szampony do włosów. Czwarte w kolejności są żele pod prysznic.

Jednym z najchętniej wybieranych kosmetyków Ewy jest naturalny żel pod prysznic z bambusem i trawą cytrynową. Zawiera on mnóstwo odżywiających skórę soli mineralnych oraz ekstrakt z bambusa, który nadaje charakterystycznego zapachu gwarantując nawilżenie i odżywienie cery.

Popularną propozycją jest szampon do włosów w zestawie z odżywką do włosów normalnych. Jest to uniwersalny produkt, który zawiera kompleks organicznych ekstraktów, minerały z soli morskiej i oleje roślinne. Otrzymujemy w ten sposób produkt o działaniu energetyzującym, nadającym objętości i ułatwiającym rozczesywanie.

Kwiatowy zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com